Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
środa, 04 kwiecień 2012 10:54

LinkedIn już po polsku!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
© cornelius - fotolia.com © cornelius - fotolia.com

Linkedlin jest czwartym co do wielkości serwisem społecznościowym w skali globalnej. Założony w 2002 roku zrzesza ludzi biznesu na całym świecie. Należy do niego 150 mln użytkowników, którzy prezentują swoje osiągnięcia zawodowe. Obecnie serwis uruchamia kolejną już – 17 wersję językową – tym razem polską!

 

Jeśli chcesz stworzyć swoją tożsamość zawodową i zaplanować rozwój kariery dołącz do portalu. Obecnie Linkedln w Polsce skupia około pół miliona zarejestrowanych użytkowników, a celem serwisu jest pozyskanie 5 mln osób. Na stronach LinkedIn najwięcej zarejestrowanych polskich absolwentów stanowią osoby z Uniwersytetu Warszawskiego, SGH oraz Politechniki Warszawskiej.
W LiknedIn użytkownicy mogą znaleźć bardzo wiele możliwości zawodowych i biznesowych, stworzyć sieć kontaktów przydatnych do rozwoju kariery zawodowej. Jego głównym atutem jest  międzynarodowy zasięg. Linkedlin to także milion grup dających możliwość dzielenia się wiedzą i dokonaniami.

Czytany 2401 razy
Reklama:
Najnowsze