Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

XX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. mec. Joanna Agackiej-Indeckiej

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W tym roku odbędzie się XX edycja organizowanego przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego! Na wyjątkową edycję, bo jubileuszową, zapraszamy do Miasta Stu Mostów – czyli Wrocławia!

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. mec. Joanny Agackiej – Indeckiej stanowi powrót do tradycji Konkursów Krasomówczych organizowanych na wydziałach prawa. Krasomówstwo jest niewątpliwie jednym z najużyteczniejszych narzędzi w zawodzie adwokata, tak jak umiejętność autoprezentacji, pokonywania stresu oraz publicznego przemawiania.

Zasada Konkursu Krasomówczego polega na przygotowaniu i przedstawieniu przez uczestników mowy obrończej lub oskarżycielskiej w procesie cywilnym lub karnym. Mają oni też prawo do trzyminutowej repliki.

Finał ogólnopolski jest imprezą o szerokim wydźwięku w środowisku prawniczym. Zmagania szesnastu najlepszych krasomówców spośród polskich studentów prawa odbędą się 16 kwietnia w bardzo widowiskowej scenerii Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego. Wśród gości honorowych oraz członków Jury znajdą się m.in. sędzia Anna Maria Wesołowska oraz przyszły Rektor Uwr prof. dr hab. Adam Jezierski. Wstęp na Finał jest otwarty i darmowy dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji:
http://okk.elsa.org.pl/

https://www.facebook.com/events/176918476019332/

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 15 kwiecień 2016
  • Miejsce wydarzenia: Wrocław
K2_READED 1319 razy
Reklama:
Najnowsze