Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

XVIII Lokalny Konkurs Krasomówczy we Wrocławiu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kolejny powrót do tradycji konkursów krasomówczych na WPAE. Prawdziwa bitwa na mowy kończące postępowanie przed sądem pierwszej instancji już w czwartek – 20 marca!

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na widownię XVIII Lokalnego Konkursu Krasomówczego, który odbędzie się w czwartek 20 marca 2014r. w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego o godzinie 10.00.

Widzowie będą świadkami „bitwy na słowa”, zmierzy się w niej ze sobą ośmiu studentów Wydziału Prawa, którzy zostali wybrani, w drodze eliminacji wstępnych, spośród wielu chętnych. Konkurs polegać będzie na wygłoszeniu dziesięciominutowej mowy kończącej postępowanie przed sądem pierwszej instancji. Uczestnicy będą opierali się na kazusach z zakresu prawa cywilnego i karnego.

Główną ideą organizowania konkursu jest rozpowszechnianie wśród studentów sztuki pięknego mówienia oraz doskonalenie umiejętności sprawnego korzystania z wiedzy zdobytej w toku studiów, a także zdolności indywidualne.

W tegorocznym jury zasiądą m.in. prof. Jan Miodek, Sekretarz Rady OIRP - Anna Kujawska, dziekan ORA - Andrzej Grabiński oraz mec. Sławomir Szołucha.

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 20 marzec 2014
  • Miejsce wydarzenia: Wrocław
K2_READED 1513 razy
Reklama:
Najnowsze