Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

II International Conference on Comparative Law

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
II International Conference on Comparative Law © pixel - fotolia.com

8 jurysdykcji, 20 ekspertów z całego świata w ciągu jedynie dwóch dni dyskusji. Tak w skrócie można opisać II International Conference on Comparative Law, która w dniach 16-17 marca 2017 roku odbędzie się w pomieszczeniach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

Jeśli chciałeś kiedykolwiek przebrnąć przez kurhany włoskiego prawa w poszukiwaniu ochrony przed Mafią, dowiedzieć się jak światowe mocarstwa chronią swe państwa przed terroryzmem lub po prostu interesujesz się prawem handlowym i marzysz o panelu, w którym porównane zostaną transakcje M&A na gruncie 5 różnych systemów prawnych, to Konferencja organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Zapisy ruszają już 16 listopada! Więcej informacji możesz znaleźć zaś na stronie internetowej (http://iccl.elsa.warszawa.pl/pl/) lub FB (International Conference on Comparative Law).

Formularz zapisu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdi61wxBnosLt-XQm5EGuf_BOhun1F8Klqs6j6uph2GD_L1Sg/viewform

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 16 marzec 2017
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1039 razy
Reklama:
Najnowsze