Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Konferencja naukowa „Rola JST w zagospodarowaniu przestrzeni”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Konferencja naukowa „Rola JST w zagospodarowaniu przestrzeni”. Koło Naukowe Administratywistów „Ad rem”

Dnia 7 kwietnia 2017 r. o godzinie 9:00 w Auli Ziembińskiego na Wydziale Prawa i Administracji UAM (Collegium Iuridicum Novum) przy al. Niepodległości 53 w Poznaniu odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa poświęcona tematyce kształtowania przestrzeni publicznej.

Wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe Administratywistów „Ad rem” działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wspólnie z Katedrą Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji UAM.

Celem konferencji jest możliwość stworzenia pola do dyskusji dotyczącej zarówno obecnych, jak również projektowanych regulacji związanych z zagospodarowaniem przestrzennym. Wśród prelegentów nie zabraknie ekspertów, dzięki czemu wydarzenie stanowić będzie doskonałą okazję do tego, by umożliwić wymianę poglądów zarówno przedstawicielom nauki, jak i studentom. Dla każdego z uczestników będzie to szansa na pogłębienie swojej wiedzy i poznanie wielu interesujących kwestii związanych z gospodarowaniem przestrzennym.

Więcej informacji na stronie internetowej Koła:
http://www.adrem.amu.edu.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=40&cntnt01origid=57&cntnt01detailtemplate=Simplex_Detail&cntnt01returnid=98

oraz w wydarzeniu na fb:
https://www.facebook.com/events/1738135569829810/

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 07 kwiecień 2017
  • Miejsce wydarzenia: Poznań
K2_READED 1280 razy
Reklama:
Najnowsze