Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Ataki Sieciowe 2017 - VII Edycja Konferencji Naukowej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ataki Sieciowe 2017 - VII Edycja Konferencji Naukowej Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii

W dniach 12 – 13 kwietnia bieżącego roku, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się VII międzynarodowa konferencja naukowa zorganizowana przez  Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest cyberbezpieczeństwo, cyberprzestępczość, ochrona danych osobowych, własności intelektualnej. Wśród zagadnień prawnych i technicznych dotyczących nowych technologii omówione zostaną następujące zagadnienia:

  1. Steganografia cyfrowa
  2. Oprogramowanie ransomware
  3. Kradzież tożsamości
  4. Ataki sieciowe skierowane na rządowe systemy informatyczne jako broń polityczna i wojskowa
  5. Implementacja dyrektyw z zakresu cyberbezpieczeństwa w UE.

Konferencja przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z pogranicza prawa i szeroko rozumianej branży informatycznej.

Głównym organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Patronem merytorycznym wydarzenia jest Opiekun Koła, prof. dr hab. Andrzej Adamski – wybitny specjalista w zakresie prawa karnego.

Aktualne informacje na temat konferencji  prześledzić można na profilu Koła Naukowego na Facebooku: https://www.facebook.com/SKNPNT/ oraz na stronie Konferencji http://atakisieciowe.umk.pl/

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: środa, 12 kwiecień 2017
  • Miejsce wydarzenia: Toruń
K2_READED 1801 razy
Reklama:
Najnowsze