Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Wydrukuj tę stronę

IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego Koło Naukowe Prawa Bankowego WPiA UW

Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego to autorska inicjatywa Koła Naukowego Prawa Bankowego działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i jednocześnie największa w naszym kraju konferencja, dotycząca bankowości, rynku kapitałowego i finansów, organizowana przez studentów. W tym roku mamy zaszczyt zaprosić na dziewiątą edycję tego unikatowego projektu.

IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego odbędzie się 19 i 20 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa). W ciągu dwóch dni wypełnionych wystąpieniami i panelami dyskusyjnymi z udziałem cenionych ekspertów poruszone zostaną bieżące tematy dotyczące między innymi roli banków na rynku inwestycyjnym private equity i venture capital, fintechowej rewolucji, bankowości inwestycyjnej w świetle dyrektywy MIFID II, czy wyzwań sektora bankowego w świetle Brexit. Wśród prelegentów tegorocznej edycji pojawią się przedstawiciele największych polskich i międzynarodowych kancelarii takich jak: Allen&Overy, Olesiński&Wspólnicy, Weil, PWC Legal czy SSW.

Celami Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego są: integracja biznesu, prawa i środowiska akademickiego, stworzenie uniwersalnej platformy wymiany poglądów oraz wzrost świadomości i zainteresowania w dziedzinie bankowości i prawa finansowego.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Giełdy Papier
ów Wartościowych w Warszawie, Związku Banków Polskich, Instytutu Allerhanda, Fundacji Obywatelskiego Rozwoju, Biura Informacji Kredytowej, Business Centre Club, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Partnerami medialnymi IX Og
ólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego są: Rzeczpospolita, Pap Biznes, Bankier.pl, aleBank.pl, miesięcznik finansowy BANK, Stockwatch, Law Business Quality i studentprawa.pl

Zachęcamy do obserwowania strony Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego w portalu Facebook (www.facebook.com/kongresprawabankowego/) oraz profilu wydarzenia na LinkedIn (www.linkedin.com/company/16163327).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Kongresie Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego. Formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem: ixkongres.evenea.pl. Udział w Kongresie jest całkowici bezpłatny.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: środa, 19 kwiecień 2017
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1657 razy