Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Konferencja "Interdyscyplinarne ujęcie prawa do wody"

Oceń ten artykuł
(1 głos)

KONFERENCJA 2018

Interdyscyplinarne ujęcie prawa do wody
 
Ogólnopolska Konferencja Naukowa jest wydarzeniem organizowanym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przez Koło Naukowe Administratywistów "Ad rem". Wydarzenie to jest kontynuacją tradycji Ogólnopolskich Konferencji Naukowych organizowanych przez Koło, przy czym w tym roku stanowi rozszerzenie formuły, będąc adresowanym do pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów nie tylko Wydziałów prawa ale i innych.
 
Problem istoty prawa wodnego wiąże się z jego praktycznym podejściem do tematu, złożonością tematu w związku z przedmiotowością badań. W przekonaniu Organizatorów istnieje potrzeba pochylenia się nad tematem nie tylko w jednym aspekcie prawa wodnego, zwłaszcza, że temat wody jest przedmiotem badań licznych naukowców różnych dziedzin.
 
W podstawowym zakresie konferencja miałaby objąć prawo do wody w ujęciu prawa administracyjnego, cywilnego, międzynarodowego, a także nauk politycznych, ochrony środowiska, nauk biologicznych i chemicznych, nie ograniczając jednak dostępu do tematów z innych dziedzin.
 
Koło Naukowe Administratywistów zaprasza serdecznie do udziału w konferencji, która odbędzie się 18 maja 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu (al. Niepodległości 53).
Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji wraz z abstraktami (do 1000 znaków bez spacji) prosimy składać do 22.04.2018 roku na adres mailowy: adrem.konferencja@gmail.com

W przypadku pozostających pytań i wątpliwości zostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym adrem.konferencja@gmail.com, oraz stronie na Facebooku Koła oraz wydarzeniu Konferencji.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 18 maj 2018
  • Miejsce wydarzenia: Poznań
K2_READED 1438 razy
Reklama:
Najnowsze