Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Wydrukuj tę stronę

IV INTERNATIONAL CONFERENCE ON COMPARATIVE LAW

Oceń ten artykuł
(1 głos)
IV INTERNATIONAL CONFERENCE ON COMPARATIVE LAW © ELSA Warszawa

International Conference on Comparative Law co roku jest wydarzeniem gromadzącym setki studentów i adeptów prawa z całej Europy. Zachęceni rosnącym zainteresowaniem komparatystyką prawniczą oraz sukcesem ubiegłorocznej konferencji już po raz czwarty postanowiliśmy podjąć się organizacji międzynarodowego wydarzenia. Obecna edycja odbędzie się 15-16 marca 2019 w Warszawie i będzie poświęcona prawu bankowemu oraz prężnie rozwijającemu się sektorowi tzw. sharingeconomy. 

Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób funkcjonują banki w różnych zakątkach świata oraz na podstawie jakich regulacji globalni liderzy pokroju świadczą swoje usługi. Zamierzamy położyć nacisk na to, aby nasi uczestnicy nie tylko pogłębili swoją wiedzę teoretyczną, ale także nabyli praktyczne umiejętności przydatne w podążaniu dalszą ścieżką kariery prawniczej.

Pierwszy dzień dwudniowej konferencji będzie miał charakter wykładowy. Podczas paneli wybitni specjaliści, zarówno z Polski jak i z zagranicy omówią jurysdykcje m.in. Polski, Estonii, Szwajcarii oraz Luksemburga. Drugiego dnia pragniemy doprowadzić do pełnej aktywizacji uczestników oraz wykorzystać międzynarodowy potencjał wydarzenia poprzez zorganizowanie serii komparatystycznych warsztatów.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 15 marzec 2019
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1073 razy