Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Wydrukuj tę stronę

Przeciwwaga - Aplikacja adwokacka vs Aplikacja radcowska

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Przeciwwaga - Aplikacja adwokacka vs Aplikacja radcowska © ELSA Warszawa

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma przyjemność zaprosić na pierwszą debatę z cyklu „Przeciwwaga”.

Podczas naszego wydarzenia zostanie zaprezentowana oraz porównana aplikacja adwokacka z aplikacją radcowską przez specjalistów w tej dziedzinie, gdyż swoją obecnością zaszczyci nas Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej - adw. Mikołaj Pietrzak oraz Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych - r.pr. Włodzimierz Chróścik.

W sposób przejrzysty i klarowny dowiecie się jakie wymagania trzeba spełnić, aby zostać przyjętym, jak wygląda przebieg aplikacji oraz o innych wyzwaniach stawianych przed przyszłymi aplikantami. Debata jest skierowana do studentów prawa, którzy zastanawiają się nad wyborem dalszej ścieżki kariery zawodowej oraz dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2018 roku o godzinie 20:00 w sali 200 w budynku Zarządu Samorządu Studentów przy Małym Dziedzińcu, który znajduje się na Kampusie Głównym UW. Do zobaczenia!

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: środa, 07 listopad 2018
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1311 razy