Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

DLA Piper

Adres: Emilii Plater 53
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Adres WWW: Website Title


GLOBALNY ZASIĘG

Kancelaria DLA Piper zatrudnia ponad 8 500 pracowników, w tym 4 200 prawników i doradców podatkowych w Europie, Ameryce Pn. i Pd., Azji, Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Globalna sieć 77 biur zlokalizowanych w 31 krajach czyni DLA Piper największą firmą prawniczą na świecie.

Zaangażowanie kancelarii w relacje z klientami najlepiej odzwierciedla hasło DLA Piper - everything matters - wszystko ma znaczenie - najwyższa jakość świadczonych usług, zrozumienie potrzeb biznesu i skuteczność oferowanych rozwiązań.

Kancelaria DLA Piper w Polsce świadczy najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego i podatkowego dla międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw krajowych prowadzących działalność we wszystkich sektorach gospodarki.

Utworzone w 2007 roku warszawskie biuro DLA Piper jest integralną częścią globalnej struktury kancelarii, która w pracy wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania z obszaru IT (Cloud Computing, sprzęt IT , oprogramowanie oraz aplikacje biznesowe).


PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Prawników i doradców podatkowych DLA Piper wyróżnia doskonała znajomość zagadnień ekonomicznych oraz rozwiązań biznesowych. Kancelaria oferuje praktyczne doradztwo prawne, zapewniające klientom wymierne korzyści. Strategię rozwoju DLA Piper wyznacza potrzeba budowania silnych i trwałych relacji z klientami, ukierunkowana na świadczenie usług doradczych, tworzących biznesową wartość dodaną.


ZNAJOMOŚĆ SPECYFIKI RÓŻNYCH BRANŻ GOSPODARKI

W DLA Piper ważne są trwałe relacje z klientami. Prawnicy i doradcy podatkowi stale pogłębiają wiedzę o specyfice branż gospodarki, w których klienci kancelarii prowadzą swoją działalność. Wyspecjalizowane zespoły, w skład których wchodzą przedstawiciele różnych praktyk, dostarczają klientom prawnie efektywne rozwiązania biznesowe.


PROGRAM PRAKTYK W DLA PIPER

W ciągu roku organizowane są dwa płatne programy praktyk/stażu dedykowane studentom IV i V roku oraz absolwentom wydziałów prawa. Wybierz ten, który Ci odpowiada!

 • Praktyki Letnie w DLA Piper adresowane są do osób, które nie mogą poświęcić czasu na praktyki/staż w trakcie roku akademickiego. Wakacje (czerwiec-październik) to idealny czas na udział w miesięcznych praktykach w wybranym dziale prawnym. Od kwietnia prowadzony jest proces gromadzenia aplikacji i selekcji do wszystkich praktyk.
 • Praktyka czyni mistrza! to projekt stażowy oferowany studentom i absolwentom wydziałów prawa, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Umożliwiamy odbycie 1‑3 miesięcznych praktyk/stażu w okresie od października do maja. Aplikacje rozpatrywane są przez cały rok.
 •  

  ZAKRES ZADAŃ PRAKTYKANTÓW

  Zakres zadań powierzanych praktykantom uzależniony jest od wcześniejszych doświadczeń kandydatów oraz etapu ich edukacji. Osoby z mniejszym doświadczeniem są angażowane do prostszych projektów w obszarach wskazanych przez starszych prawników. Absolwentów zapraszamy do udziału w tworzeniu opinii prawnych, memorandów i zadań wymagających wiedzy z zakresu wielu dziedzin prawa. Poza czysto merytorycznymi zleceniami praktykanci i stażyści delegowani są do realizacji spraw urzędowych oraz wspomagania administracyjnej strony projektów.

   

  ETAPY REKRUTACJI

 • Selekcja kandydatów na podstawie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim oraz ocen z toku studiów;
 • Zaproszenie wybranych kandydatów na test z języka angielskiego;
 • Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z prawnikiem ze wskazanego działu prawnego, spośród reprezentowanych w DLA Piper praktyk;
 • Oferta współpracy.

 • Aby wziąć udział w rekrutacji wystarczy wysłać swoje CV i list motywacyjny (w języku angielskim) oraz wykaz ocen z toku studiów na adres e-mailowy: praktyki@dlapiper.com zaznaczając w tytule maila "Praktyki - nazwa działu":

 • Prawo korporacyjne, w tym M&A, private equity, rynki kapitałowe;
 • Prawo podatkowe;
 • Rynki finansowe i projekty infrastrukturalne;
 • Postępowania sądowe i arbitrażowe;
 • Doradztwo regulacyjne w tym prawo energetyczne i farmaceutyczne;
 • Prawo pracy;
 • Własność intelektualna i technologie;
 • Prawo nieruchomości.

 • Więcej informacji o kancelarii na www.dlapiper.com.


  Adres do korespondencji:

  DLA Piper Wiater sp.k.
  ul. I. L. Pereca 1,
  00-849 Warszawa
  tel. +48 22 540 74 00
  fax +48 22 540 74 74

  Located in: Baza pracodawców
  Reklama:
  Najnowsze