Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Praktykant / Praktykantka - Intellectual Property and Technology (IP/TMT)

Nazwa Klienta: Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp. k.
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa
Nasz warszawski zespół Intellectual Property and Technology (IP/TMT) to jeden z najlepszych i najbardziej rozbudowanych zespołów na rynku. Zespół i jego prawnicy są regularnie wyróżniani w międzynarodowych rankingach prawniczych takich jak Chambers Europe oraz Legal 500.

Realizujemy projekty z obszaru mediów, technologii, telekomunikacji, ochrony własności intelektualnej i danych osobowych. Doradzamy na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

W związku z rozwojem zespołu poszukujemy: Praktykanta / Praktykantki

Zapraszamy osoby:

 • zainteresowane rozwojem w jednej z najlepszych na rynku praktyk IP/TMT,
 • cechujące się analitycznym umysłem, ambitne, nastawione na rezultaty i pracę w zespole, odpowiedzialne i kreatywnie podchodzące do problemów,
 • systematyczne, skrupulatne, uporządkowane i konsekwentne, z własną inicjatywą i zaangażowaniem,
 • z inicjatywą i zaangażowaniem oraz umiejące pracować pod presją czasu,
 • pozytywnie nastawione do zmian, otwarte na naukę, o wysokiej kulturze osobistej.

Umiejętności i niezbędne kwalifikacje:

 • student 4-5 roku studiów prawniczych lub absolwent,
 • zainteresowanie w sprawach z zakresu mediów, technologii, telekomunikacji, ochrony własności intelektualnej i danych osobowych; mile widziane wcześniejsze doświadczenie w tych obszarach;
 • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentów (co najmniej B2).

Oferujemy:

 • płatne praktyki, 3-miesięczne z możliwością przedłużenia współpracy na stałe,
 • aktywne uczestnictwo w ciekawych projektach prowadzonych przez prawników Zespołu IP/TMT,
 • stabilną ścieżkę kariery.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV (w języku polskim i angielskim) wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej) na adres marta.polkoszek@dentons.com. Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie maila. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Located in: Praktyki
Reklama:
Najnowsze