Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
niedziela, 14 listopad 2010 23:00

Wystartowała XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Glosę!

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland wraz z Grupa Lokalną ELSA Słubice serdecznie zapraszają do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie na Glosę do Orzeczenia Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów wydziałów prawa i administracji w Polsce, będących co najmniej na II roku. Konkurs składa się z dwóch etapów. Eliminacje polegają na napisaniu glosy do jednego z zaproponowanych przez organizatora orzeczeń z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, konstytucyjnego, karnego lub finansowego. Orzeczenia dostępne są na stronie: http://elsa.org.pl/glosa/orzeczenia.html. Termin nadsyłania prac upływa 23.11.2010 r. Do następnej fazy Konkursu przechodzą autorzy pięciu najlepszych prac ( po jednej z każdej dziedziny). W drugim etapie konkursu, będącym jednocześnie jego finałem, jury spośród finalistów wybierze autora najlepszej glosy.

Uroczysty finał Konkursu wraz z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 15.12.2010 r.
w Collegium Polonicum w Słubicach.

Szczegółowe dotyczące konkursu dostępne są na stronie www.elsa.org.pl/glosa.

Zapraszamy do udziału w konkursie !

Czytany 1909 razy
Reklama:
Najnowsze