Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
środa, 06 sierpień 2014 13:49

XVIII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny Studentów Prawa i Administracji "Adapciak" 2014 w Olsztynie Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dopiero zaczynasz studia prawnicze? Jesteś osobą otwartą na nawiązanie nowych kontaktów? Chcesz poznać studentów Wydziałów Prawa i Administracji z całej Polski ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś, najlepszą okazją do tego będzie „Adapciak”, który w tym roku odbywać się będzie w stolicy krainy tysiąca jezior.

Dlaczego?

To już XVIII edycja Ogólnopolskiego Obozu Adaptacyjnego Studentów Prawa i Administracji „Adapciak” co roku obóz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem świeżo upieczonych studentów z całej Polski. Na obozie czekają na Ciebie szkolenia, warsztaty, wykłady, spotkania z prawnikami. Oczywiście nie zabraknie również dobrej zabawy, codziennie inna impreza tematyczna a do tego ciekawy program rozrywkowy.

Kiedy?

8-14 września 2014 roku czyli 7 dni co daje 168 niezapomnianych godzin dobrej zabawy połączonej z wiadomościami o życiu studenckim, które pozwolą Ci rozpocząć studia z przewagą na starcie.

Gdzie?

Kortowo malowniczy ośrodek uniwersytecki położony na skraju Olsztyna nad Jeziorem Kortowskim.

Więcej szczegółów na stronie:www.adapciak.elsa.org.plodwiedź również nasz fanpage na facebooku:www.facebook.com/AdapciakELSA

 

Więcej informacji na Wydarzeniu!

 

Czekamy właśnie na WAS!

Czytany 3379 razy
Reklama:
Najnowsze