Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
poniedziałek, 24 listopad 2014 23:00

I Edycja Konkursu z Doktryn Polityczno-Prawnych Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów I roku na Wydziale Prawa i Administracji UAM, do wzięcia udziału    w I Edycji Konkursu z Doktryn Polityczno-Prawnych.

Konkurs składał się będzie z dwóch etapów, których szczegóły przedstawiono poniżej:

• I etap eliminacyjny, który odbędzie się 9 grudnia 2014 r. o godz. 11.00 w sali Delta w CIN, polegał będzie na rozwiązaniu testu 30 pytań jednokrotnego wyboru z trzema możliwymi wariantami odpowiedzi [a.), b.), c.)], z zakresu zagadnień egzaminacyjnych z podręcznika do przedmiotu doktryny polityczno-prawne.

• II etap finałowy, do którego awansuje sześć osób z najlepszym wynikiem z etapu I, odbędzie się w terminie wskazanym przez organizatora (najwcześniej w styczniu 2015 r.) i polegał będzie na wygłoszeniu przez jego uczestników komentarza do zestawu trzech wylosowanych tekstów źródłowych, z których to każdy będzie dotyczył innej doktryny. Zakres wiedzy wymaganej od osób przystępujących do etapu II poszerzony zostanie dodatkowo o lektury dodatkowe, które wskaże organizator. Wystąpienia uczestników w etapie II oceni Jury pod przewodnictwem prof. dr hab. Marii Zmierczak.

Na osoby zakwalifikowane do II etapu czekają ciekawe nagrody rzeczowe, a najlepsza trójka zostanie ponadto nagrodzona zwolnieniem z egzaminu z doktryn polityczno-prawnych!

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dn. 7.12.2014 r. na adres: konkursy@poznan.elsa.org.pl

Szczegółowy Regulamin konkursu dostępne na stronie oragnizatora.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem Konkursu, Grzegorzem Czajkowskim, pod adresem: dci@poznan.elsa.org.pl 

 

Więcej informacji na Wydarzeniu!

Serdecznie zapraszamy!

Czytany 1852 razy
Reklama:
Najnowsze