Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
poniedziałek, 09 luty 2015 08:42

Ogólnopolski Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego - ELSA Lublin Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Lublin zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie z Publicznego Prawa Gospodarczego

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Lublin we współpracy z Katedrą Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji UMCS zapraszają do udziału w kolejnej, już  - 4 edycji Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego, w tym roku – po raz pierwszy na arenie ogólnopolskiej.  

Ogólnopolski Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego skierowany jest do studentów prawa wszystkich lat z każdej wyższej uczelni w Polsce. Tematem konkursu jest szeroko rozumiane publiczne prawo gospodarcze. Forma konkursu jest dwuetapowa. Pierwszy etap polega na rozwiązaniu przez uczestników kazusu z zakresu publicznego prawa gospodarczego i przesłania go drogą mailową do Komisji Konkursowej. Jej przewodniczącym, a jednocześnie osobą sprawującą nadzór merytoryczny nad Konkursem jest profesor dr hab. Marian Zdyb, kierownik Katedry Prawa Administracyjnego i Nauk o Administracji Uniwersytetu Marii - Curie Skłodowskiej w Lublinie, polski prawnik, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 


Zgłoszenie chęci uczestnictwa w Konkursie należy nadsyłać w dniach 23- 26 II 2015 roku, drogą elektroniczną na adres: konkurs.gospodarcze@elsa.org.pl. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma w odpowiedzi konkursowy kazus, którego rozwiązanie należy odesłać w dniach 1- 8 marca.

Na podstawie nadesłanych rozwiązań wyłonione zostanie 12 najlepszych osób, które w II etapie konkursu, który odbędzie się w Lublinie,zmierzą się z testem wielokrotnego wyboru oraz kazusem. Konkurs zakończy się w dniu 19 marca 2015 roku uroczystą Galą Finałową, która odbędzie się w Sali Widowiskowej Inkubatora Medialno - Artystycznego w Akademickim Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka", podczas której odbędzie się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród, uświetnione występem artystycznym. Nagrody przewidziane dla uczestników to praktyki w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Nagrody przewidziane dla uczestników to:

  • I miejsce – płatna praktyka w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński
  • II miejsce – bezpłatna praktyka w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński
  • III miejsce - bezpłatna praktyka w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński

oraz upominki rzeczowe.

Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez partnera ELSA Lublin oraz Konkursu – Kancelarię Prawną Filipek & Kamiński.

Czytany 2247 razy
Reklama:
Najnowsze