Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
czwartek, 05 marzec 2015 14:26

XIX Lokalny Konkurs Krasomówczy ELSA Poznań Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

XIX LKK ELSA Poznan

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań serdecznie zaprasza zainteresowanych studentów prawa do wzięcia udziału w ramach publiczności w XVIII Lokalnym Konkursie Krasomówczym, który odbędzie się 18 marca 2015r. o godz. 10:00. w Auditorium Maximum Collegium Iuridicum Novum (al. Niepodległości 53).

Zadaniem uczestników Konkursu jest wygłoszenie uprzednio przygotowanej dziesięciominutowej mowy kończącej postępowanie przed sądem I Instancji lub przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, przy czym każdej ze stron przysługuje prawo do trzyminutowej repliki.

Zakres tematyczny Konkursu obejmuje prawo cywilne, karne i administracyjne. Zróżnicowanie tych dziedzin stanowi o atrakcyjności Konkursu i umożliwia uczestnikom wykazanie swej wiedzy.

Celem Konkursu jest promocja sztuki mowy sądowej wśród studentów WPiA UAM. Jest to również szansa na zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności przed profesjonalnym Jury, w którego skład wchodzą wybitni przedstawiciele nauki prawa i palestry. Dlatego też Konkurs jest najbardziej emocjonującym i wartym uwagi wydarzeniem na naszym wydziale.

10 uczestników, 5 par, ale tylko jeden zwycięzca, któremu przysługuje prawo do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym, który odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Więcej informacji na Wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/908254802540857


Serdecznie zapraszam,

Kinga Mierzyńska
ELSA Poznań

Czytany 2041 razy
Reklama:
Najnowsze