Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
wtorek, 15 wrzesień 2015 10:41

Konkurs „Żyję z pasją” rozstrzygnięty Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

II Edycja konkursu Uczelni Łazarskiego „Żyję z pasją” zakończona. Trzy osoby wygrały darmowy rok studiów na wybranym przez siebie kierunku.

Konkurs skierowany był do kandydatów na studia I i II stopnia, aktywnych, młodych ludzi. Zadanie polegało na przesłaniu krótkiego filmu lub prezentacji w formie multimedialnej, w których uczestnik proszony był o wyrażenie siebie i pokazanie w interesujący sposób swoich zainteresowań, osiągnięć i aktywności. Sylwia Solawa Wrzosek, koordynator konkursu, mówi: „Po raz kolejny zgłosiło się do nas kilkanaście wspaniałych młodych osób. Wytypowaliśmy trójkę zwycięzców, którzy dowiedli, że faktycznie żyją swoją pasją. Mamy nadzieję, że swoją energią i entuzjazmem zaraza innych studentów naszej uczelni do działania”.

Pomysłodawcy konkursu wyszli z założenia, że poszukiwanie własnej drogi wiąże się z podejmowaniem licznych decyzji, także decyzji o studiowaniu. Dlatego Uczelnia co roku chce wspierać ambitnych i utalentowanych młodych ludzi. Chce wyróżnić tych, którym zależy na najlepszym przygotowaniu do wejścia w dorosłe życie i odniesieniu sukcesu w przyszłej karierze zawodowej.

Kapituła konkursowa dnia 15.08 br. podjęła jednobrzmiącą decyzję o przyznaniu nagród niżej wymienionym osobom:

1. Konradowi Kultysowi za film o pasji fotograficznej.

2. Karolinie Michcie za materiał o czytaniu i czytelniczym blogu.

3. Milenie Walczyk za film o gotowaniu.

Serdecznie gratulujemy laureatom Konkursu i mamy nadzieję na spotkanie z nimi w nowym roku akademickim 2015-2016 na naszej uczelni. Laureaci odbiorą swoje nagrody podczas inauguracji roku akademickiego 25 września.

Czytany 1761 razy
Reklama:
Najnowsze