Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
piątek, 17 marzec 2017 10:02

KONKURS PRAWA PRACY - GIDE LOYRETTE NOUEL POSZUKUJE MŁODYCH TALENTÓW

Napisane przez Gide Loyrette Nouel
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
KONKURS PRAWA PRACY -  GIDE LOYRETTE NOUEL POSZUKUJE MŁODYCH TALENTÓW Gide Loyrette Nouel

Kancelaria prawna Gide zaprasza studentów i absolwentów uniwersyteckich studiów prawniczych do wzięcia udziału w Konkursie Prawa Pracy.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów IV i V roku uniwersyteckich studiów prawniczych oraz dla absolwentów tych uczelni, którzy ukończyli studia prawnicze po 1 stycznia 2015 r. i są zainteresowani zagadnieniami z zakresu prawa pracy a także posiadają bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

W celu zgłoszenia udziału w konkursie, należy wysłać swój życiorys pocztą elektroniczną na adres rekrutacja.warsaw@gide.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „konkurs prawa pracy”. Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 26 marca 2017 r.
o godz. 23:59.*

Konkurs składa się z dwóch etapów, obejmujących rozwiązanie kazusu dotyczącego zagadnień z zakresu prawa pracy, do opracowania w języku angielskim, a następnie rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie kancelarii.

Spośród osób biorących udział w drugim etapie konkursu zostaną wyłonieni laureaci, którzy uzyskają możliwość odbycia płatnych miesięcznych praktyk w Departamencie Prawa Pracy kancelarii prawnej Gide.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: gide.com

* W konkursie nie mogą uczestniczyć osoby, które odbyły już staż w kancelarii prawnej Gide, czy też były związane z kancelarią Gide umową o pracę lub umową cywilnoprawną. 

Czytany 2786 razy
Reklama:
Najnowsze