Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
poniedziałek, 06 listopad 2017 14:57

Studentprawa.pl Patronem Medialnym projektu 30na2.pl

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Miło jest nam poinformować, iż serwis studentprawa.pl objął Patronatem Medialnym inicjatywę 30na2.pl.

W ramach inicjatywy realizowane są trzy projekty:

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - cykliczne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Każde ze szkoleń realizujemy w ciągu jednego dnia (6-8 godzin w zależności od liczby uczestników). Znaczną część szkolenia stanowią ćwiczenia praktyczne. Dzięki wsparciu naszych Partnerów Udział w szkoleniach jest bezpłatny dla uczestników. Najbliższe szkolenie zostanie zorganizowane w Warszawie 16 listopada b.r.

Zachowanie w sytuacjach kryzysowych - ten projekt realizowany jest jako oddzielne szkolenie lub jako dodatkowy moduł wraz ze szkoleniami pierwszej pomocy. Uczymy metod postępowania podczas zagrożeń występujących zarówno w świecie realnym (na wodzie, lądzie i w powietrzu) oraz w świecie wirtualnym. Terroryzm, klęski żywiołowe, wypadki komunikacyjne i wiele innych potencjalnie niebezpiecznych sytuacji wymaga odpowiedniego zachowania i poznania podstawowych procedur postępowania. Co robić w sytuacjach krytycznych, gdy zagrożone jest życie i zdrowie ? Tego uczymy naszych kursantów.

Nie stój z boku - Reaguj ! - projekt realizowany wspólnie z naszymi Partnerami, promujący właściwe postawy w określonych sytuacjach. Projekt realizowany jest głównie w mediach społecznościowych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach:

>>> https://www.facebook.com/30na2pl/

>>> http://30na2.pl/

Czytany 1747 razy
Reklama:
Najnowsze