Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
piątek, 05 styczeń 2018 09:48

Let’s Start Up! Talks

Napisał
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Let’s Start Up! Talks © Studenckie Koło Naukowe Biznesu

Zapraszamy serdecznie na inspirujące Let’s Start Up! Talks, jedyny taki event w Polsce, promujący największe wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tematem tegorocznego Let’s Start Up! Talks są kryptowaluty i FinTech.
Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o tych gorących tematach, nie może Cię zabraknąć!

Jeden dzień, dwie niesamowite postacie ze świata biznesu.

Każdy z nas będzie miał możliwość stanąć twarzą w twarz z Lechem Wilczyńskim, częściej nazywanym „Człowiekiem Bitcoin” - współwłaścicielem firmy InPay, pierwszej tego typu w Polsce i jednej z pierwszych firm w Europie ułatwiających płatność bitcoinami w placówkach handlowych. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz zespołu roboczego przy Ministerstwie Cyfryzacji w obszarze bitcoin/blockchain.

Kolejnym niesamowitym gościem będzie Bartosz Bilicki co-founder i CTO w Trifinity.io. Ewangelista gamifikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży web/edu, specjalizujący się w nowych technologiach, realizator kilku projektów edukacyjnych oraz grywalizacji.

KIEDY? 9.01.2018 godz. 19:00
GDZIE? Aula B w budynku G Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

WSTĘP WOLNY!

Czytany 1984 razy
Reklama:
Najnowsze