Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
wtorek, 08 maj 2018 12:59

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Farmacja z Paragrafem"

Napisał
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Baner Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Farmacja z Paragrafem" Baner Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Farmacja z Paragrafem" ©Mateusz Radomski, Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji

W dniu 26 maja 2018 roku na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Farmacja z paragrafem" organizowana przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Gdańsk we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Gdańsk.

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Farmacja z Paragrafem” jest nowym projektem organizowanym przez te dwie organizacje. Celem spotkania jest stworzenie platformy do podjęcia debaty o sprawach prawno - farmaceutycznych oraz wymiana poglądów przez prawników, farmaceutów i przedstawicieli świata nauki, a także przedsiębiorców z sektora farmaceutycznego i studentów z różnych ośrodków akademickich w Polsce.

Tematyka Konferencji obejmuje kwestie niedawno wprowadzonych lub planowanych zmian w prawie farmaceutycznym. W  czasie  konferencji  zostaną  poruszone  zagadnienia związane z pracami  nad  projektem  ustawy  o  zawodzie farmaceuty, z propozycją  wprowadzenia  pilotażu  opieki farmaceutycznej oraz nowelizacją Ustawy Prawo farmaceutyczne zwaną „Apteką dla Aptekarza ”.

Udział w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji i wniesienia opłaty 35 zł. Wszelkie informacje dotyczące konferencji można uzyskać mailowo pod adresem kontakt.gdansk@ptsf.pl.

Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/153754298650633/.

Czytany 1910 razy
Reklama:
Najnowsze