Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
środa, 21 grudzień 2011 07:16

Taxand Challenge – zmierz się z innymi na podatki Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Taxand Challenge to ogólnopolski konkurs wiedzy podatkowej, który już po raz piąty organizuje niezależna firma doradztwa podatkowego i europejskiego Accreo Taxand. Jest on skierowany do studentów i młodych absolwentów prawa i ekonomii, którzy interesują się zagadnieniami podatkowymi. Jego głównym celem jest promowanie oraz przybliżenie specyfiki zawodu doradcy podatkowego studentom polskich uczelni.

 

Konkursu podzielony jest na trzy etapy:

I etap – eliminacje - rozpoczną się 28 listopada 2011 r. i będą trwać do 4 grudnia (50 pytań testowych)

II etap – 8 - 11 grudnia 2011 r. (2 pytania opisowe)

Finał – 28 stycznia 2012 r. (symulowana rozprawa w WSA w Warszawie)

 

Nagrodą dla zwycięzcy jest miesięczna praktyka w jednym z biur sieci Taxand (do wyboru Paryż lub New Delhi). Za najlepszą mowę procesową zostanie przyznana nagroda specjalna w postaci stażu w redakcji dziennika Rzeczpospolita, innymi nagrodami będą m.in.: specjalna nagroda przyznana przez patrona merytorycznego – ACCA, miesięczne, płatne praktyki w biurze Accreo Taxand w Warszawie, tablet, smartphone i ciekawe pozycje książkowe.

Zapraszamy do rejestracji na www.taxandchallenge.pl oraz na fan page Taxand Challenge na Facebook.com, gdzie zamieszczane będą informacje i podpowiedzi dla uczestników konkursu oraz ciekawostki i konkursy podatkowe.

Partnerem konkursu jest dziennik Rzeczpospolita. Patronami medialnymi: Pracuj.pl, Wydawnictwo C.H. Beck, Studentnews.pl, zakrecwprawo.pl oraz karieraprawnika.pl. Patronami merytorycznymi: Naczelna Rada Adwokacka, ACCA oraz BCSystems. Patronem honorowym: Krajowa Rada Doradców Podatkowych. Partnerami studenckimi: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Nauk Ekonomicznych i Handlowych AIESEC.

Czytany 3953 razy
Reklama:
Najnowsze