Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
wtorek, 08 maj 2012 09:08

Ruszyła VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej Lexpert

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dr Krystian Ziemski & Partners oraz  Koło Naukowe Administratywistów "Ad rem" działające przy Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu zapraszają studentów i absolwentów wydziałów prawa i administracji do wzięcia udziału w 7 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Lexpert”.

Od wielu lat konkurs „Lexpert” cieszy się niebywałym zainteresowaniem uczestników ze względu na jego niepowtarzalną atmosferę, możliwość autopromocji, poszerzenia umiejętności  i wiedzy prawniczej oraz wygrania wspaniałych i przydatnych nagród. Tegoroczny „Lexpert” składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy konkursu zobowiązani są do napisania pracy konkursowej – glosy do wyroku sądowego przedstawionego przez organizatora konkursu. Termin nadsyłania zgłoszeń wraz z pracami konkursowymi upływa 21 maja. Druga część Konkursu – Finał, odbędzie się 5 czerwca. Wyroki sądowe opublikowane zostały na stronie organizatora konkursu www.lexpert-2012.blogspot.com

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu, warunków zgłoszeń, jego regulaminu oraz nagród znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.lexpert-2012.blogspot.com .

 

„Lexpert” to znakomita okazji rozwinięcia kariery studenta i absolwenta. Zapraszamy zatem do zaprezentowania swoich umiejętności, zdobycia prestiżu i atrakcyjnych nagród ufundowanych przez liczne grono sponsorów.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal studentprawa.pl !

Czytany 3169 razy
Reklama:
Najnowsze