Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Koło Naukowe Prawa Podatkowego UMCS

Adres:Lublin

Miasto:Lublin

Województwo:lubelskie

Website Title

Odwiedź nasz profil na: Website Title

Nazwa organu macierzystego / uczelni: Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej


Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego jest prężnie rozwijającą się organizacją studencką, działającą przy Katedrze Prawa Finansowego WPiA UMCS. Do Koła może należeć każdy student zainteresowany tematyką podatków - w naszych szeregach znajdują się studenci prawa, administracji czy finansów i rachunkowości. Koło powstało zaledwie 16 kwietnia 2012 roku, a już zdążyło podjąć wszelkie czynności organizacyjne i zorganizować kilka wydarzeń.

Przedmiotem działalności SKNPP jest rozwój wiedzy członków z zakresu podatków oraz czynności mające na celu rozwój zawodowy. W obrębie zainteresowań Koła pozostaje tak prawo podatkowe, w tym optymalizacja międzynarodowa, jak i ekonomiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Staramy się także przybliżać Członkom Koła specyfikę zawodów związanych z podatkami.

W ramach Koła realizujemy cykl 'Spotkania z praktykami'. Koło podejmuje też takie inicjatywy jak: case studies, seminaria, konferencje i konkursy.

W skład obecnego Zarządu Koła wchodzą:
Sekretarz: Konrad Medoliński
Skarbnik: Łukasz Grzegorczyk
Prezes: Bartosz Mazur.

Opiekunem Koła jest dr Monika Kępa.

Reklama:
Najnowsze