Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Międzywydziałowe Koło Prawa Lotniczego AVION

Adres:Świeradowska 43

Miasto:Warszawa

Województwo:mazowieckie

Website Title

Odwiedź nasz profil na:

Nazwa organu macierzystego / uczelni: Uczelnia Łazarskiego


Międzywydziałowe Koło Prawa Lotniczego AVION, powołane z inicjatywy dr Anny Konert, jest unikalnym podmiotem zrzeszającym pasjonatów lotnictwa i prawa lotniczego.

Historia AVION nie sięga daleko - oficjalna proklamacja miała miejsce zaledwie w październiku 2011 r. Jednak zainteresowanie ze strony studentów i wsparcie ze strony przedstawicieli doktryny i branży lotniczej z jakim spotkała się ta inicjatywa, już na początku działalności, pozwala sądzić iż przedsięwzięcie wkracza na ścieżkę dynamicznego rozwoju.


Podstawowym celem AVION jest pogłębianie wiedzy z zakresu prawa lotniczego oraz rozwój tej dziedziny prawa w Polsce w szczególności poprzez:

 • działalność naukową członków AVION,
 • spotkania z ekspertami branży lotniczej,
 • organizację warsztatów, spotkań, seminariów i konferencji,
 • organizację wizyt studyjnych,
 • wyjazdy na konferencje zagraniczne w celu poszerzania wiedzy
 • oraz wszelkie inne działania mające na celu wymianę doświadczeń i podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu prawa lotniczego.


  Jedną z głównych myśli, która przyświecała tworzeniu Avion, była możliwość współpracy studentów, absolwentów oraz specjalistów z różnych środowisk naukowych. Założyciele AVION nie ograniczają możliwości uczestniczenia w pracach koła jedynie do osób ściśle związanych z Uczelnią Łazarskiego wierząc, że Międzywydziałowe Koło Prawa Lotniczego AVION będzie projektem zrzeszającym ambitnych pasjonatów szczerze poświęconych rozwijaniu wiedzy oraz umiejętności w dziedzinie prawa lotniczego.

  Reklama:
  Najnowsze