Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Koło Naukowe Prawa Rynku Kapitałowego UMK

Adres:ul. Władysława Bojarskiego 3

Miasto:Toruń

Województwo:kujawsko-pomorskie

Odwiedź nasz profil na:

Nazwa organu macierzystego / uczelni: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Studenckie Koło Naukowe Prawa Rynku Kapitałowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu powstało w 2009 roku z inicjatywy studentów prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Jesteśmy grupą osób, które swoje zainteresowania skupiają głównie na regulacjach prawnych związanych z funkcjonowaniem rynków finansowych – przede wszystkim rynku giełdowego i pozagiełdowego. W naszych strukturach działają obok siebie zarówno cywiliści, administratywiści jak i karniści. W swoim dorobku mamy kilka konferencji oraz warsztatów, które okazały się dużym sukcesem. W naszych działaniach wspierają nas nie tylko przedstawiciele nauki, ale prawnicy-praktycy, którzy na co dzień zmagają się z tą trudną, ale i interesującą tematyką. Ściśle współpracujemy z organizacjami biznesowymi i ekonomicznymi.Opiekunem naukowym koła naukowego jest dr Zbigniew Zacharzewski pracownik Katedry Prawa Cywilnego i Bankowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

 

 

 

 

Reklama:
Najnowsze