Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Konkurs Krasomówczy dla studentów prawa Uczelni Heleny Chodkowskiej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 25 kwietnia o godzinie 10:30 na terenie Uczelni Heleny Chodkowskiej Samorząd Studentów organizuje konkurs krasomówczy. Najlepsi mówcy z Wydziału Prawa i Administracji WSZiP, ubrani w prawdziwe togi, w profesjonalnie zaadaptowanej Sali Sądowej zmierzą się ze sobą w procesowych mowach końcowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego i karnego.

Podstawą wystąpień konkursowych są kazusy opracowane na podstawie spraw sądowych. Komisja konkursowa składająca się z wybitnych teoretyków i praktyków w swoich dziedzinach oceni profesjonalizm wypowiedzi i erudycję przyszłych prawników. Uczestnicy otrzymają kazusy z odpowiednim wyprzedzeniem, by móc przygotować dziesięciominutową mowę końcową. Dodatkową atrakcję będzie możliwość skorzystania z 3-minutowej repliki po wypowiedzi przeciwnika.

Konkurs Krasomówczy to szansa dla studentów do wykorzystania w praktyce wiedzy i umiejętności zdobytych podczas edukacji i zaprezentowania ich przed szerszym gronem. Najlepsi Studenci otrzymają wartościowe nagrody, m.in zestawy książek tematycznych. Nagrodę dla zwycięzcy przygotował również Patron Medialny – Portal studentprawa.pl.

Zwycięzca KONKURSU KRASOMÓWCZEGO będzie mógł zaistnieć na Portalu z autorskim tekstem dotyczącym np. sytuacji na rynku pracy dla prawników, planów zawodowych, możliwych ścieżek kariery. Artykuł może też być rozszerzeniem zagadnienia omówionego w trakcie zwycięskiej mowy. Do tekstu będzie dołączona relacja fotograficzna z konkursu. Niech wygra najlepszy!

chodkowska

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 25 kwiecień 2013
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 2945 razy
Reklama:
Najnowsze