Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Wydrukuj tę stronę

XVIII Lokalny Konkurs Krasomówczy w Gdańsku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drodzy Studenci Prawa WPiA UG,

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa zaprasza zainteresowanych studentów II-V roku prawa do wzięcia udziału w XVIII Lokalnym Konkursie Krasomówczym, który odbędzie się 17 marca 2014 roku o godz. 15:00. w sali 101 w sądzie Okręgowym w Gdańsku.

Udział w konkursie polega na wygłoszeniu 10 minutowej przemowy w charakterze obrońcy lub oskarżyciela, która kończy postępowanie przed sądem I instancji. Mowy tworzone są na podstawie kazusów z zakresu prawa karnego i cywilnego przygotowanych przez pracowników naukowych WPiA UG.

W skład jury wejdą:

-dr hab. Oktawian Nawrot prof. UG Prodziekan ds. studenckich i nauki WPiA UG

-dr Przemysław Banasik Prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku

- Mec. Dariusz Strzelecki Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku

- Mec. Jerzy Mosek Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

- Prokurator Okręgowy Dariusz Różycki

- Sędzia Sądu Okręgowego Rafał Ryś Prezes Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia Oddział Gdańsk

- Notariusz Adam Wasak Prezes Rady Izby Notarialnej w Gdańsku

ZWYCIĘZCA WEŹMIE UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KRASOMÓWCZYM, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 11 KWIETNIA 2014 W SĄDZIE APELACYJNYM W ŁODZI!!!

Zwycięzcy otrzymają: nagrody pieniężne, książkowe, kursy językowe.

Partnerzy: Kancelaria Radców Prawnych “KONEKSJA”, Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Dylewski, Kancelaria Prawnicza Koprowski Gąsior Gierzyńska & Partnerzy sc, Kancelaria Adwokacka Jarosław Jackiewicz, Kancelaria Adwokacka Paweł Giemza, Jacek Szynkowski, Kancelaria Adwokacka Paweł Zieliński, Kancelaria Adwokacka Prawa rozwodowego i rodzinnego Adwokat Karol Chabowski, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku, Okręgowa Rada Adwokacka w Gdańsku, Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia O. Gdańsk, Empik School, ToastMasters Tricity.

Patroni: Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, Sąd Okręgowy w Gdańsku.

Patroni Medialni: trojmiasto.pl, prawoprosto.pl, Palestra Pismo Adwokatury Polskiej, studentprawa.pl, dlastudenta.pl, serwisprawa.pl, studentprawa.edu.pl, Gazeta WPiA UG, Radio MORS.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 17 marzec 2014
  • Miejsce wydarzenia: Gdańsk
K2_READED 2086 razy