Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Konferencja: Zagospodarowanie oraz estetyka przestrzeni miejskiej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję zatytułowaną „Zagospodarowanie oraz estetyka przestrzeni miejskiej”, która odbędzie się 25 kwietnia 2014 r. w sali A3 budynku Collegium Iuridicum II znajdującego się przy ulicy Lipowej 4.

 

Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 10:00. Celem naszej interdyscyplinarnej konferencji jest przybliżenie uczestnikom specyfiki przestrzeni miejskiej oraz problemów, z którymi zmagają się na co dzień jej mieszkańcy. Poruszone zostaną różnorodne kwestie z zakresu socjologii, prawa, jak również architektury oraz sztuki. Konferencja została podzielona na panele, w ramach których zarówno eksperci, jak i studenci, będą mieli okazję wypowiedzieć się m. in. na temat rekonstrukcji oraz ochrony zabytków, miejsca reklamy w przestrzeni miejskiej czy zagospodarowania przestrzennego. Przygotowany zostanie również reportaż, którego fragmenty zostaną wyświetlone w trakcie konferencji.

Osoby zainteresowane wystąpieniem proszone są o wysłanie maila wraz z abstraktem na adres: komisjakultury.konferencja2014@gmail.com do 30 marca 2014 r. Bieżące informacje znajdą Państwo również na stronie naszego wydarzenia na facebook’u:

https://www.facebook.com/events/269999689827840/270005786493897/?notif_t=plan_mall_activity

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 25 kwiecień 2014
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1735 razy
Reklama:
Najnowsze