Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

I Debata Oksfordzka "Reklama Produktów farmaceutycznych- czy społeczeństwo tego potrzebuje?"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 19 maja 2014 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się I Debata Oksfordzka zatytułowana „Reklama Produktów farmaceutycznych- czy społeczeństwo tego potrzebuje?” organizowana przez Grupę Lokalną Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Gdańsk.

Przedsięwzięcie realizuje jeden z wiodących programów ELSA Poland- „Prawo i Medycyna” mający na celu zbliżenie do siebie środowisk prawniczego i medycznego, w szczególności w zakresie działalności naukowej.

Tegoroczna debata zostanie poświęcona tematyce związanej z reklamą produktów farmaceutycznych. Natomiast wśród uczestników znajdą się: prawnicy, lekarze, psycholodzy, ekonomiści i przedstawiciele świata mediów.

Organizatorzy przewidują merytoryczną dyskusję z udziałem publiczności i przedstawicieli środowiska akademickiego, wymianę poglądów i poddanie refleksji rolę reklamy w służbie zdrowiu.

Szczegółowe informacje na temat I Debaty Oksfordzkiej dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia na portalu Facebook.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału projekcie.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 19 maj 2014
  • Miejsce wydarzenia: Gdańsk
K2_READED 1510 razy
Reklama:
Najnowsze