Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo spółek handlowych- wczoraj i dziś"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Koła Naukowego Prawa Handlowego UMK oraz Sapere Aude Koła Jurystów Prawa Rzymskiego UMK mamy przyjemność zaprosić na „Ogólnopolską Konferencję Naukową "Prawo spółek handlowych - wczoraj i dziś" / "Law of Commercial Companies - yesterday and today".

Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2014 roku o godz. 9.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane z:
1. rzymskimi korzeniami prawa handlowego, 
2. prawem spółek handlowych w ujęciu współczesnym, 
3. prawem spółek handlowych w różnych systemach prawnych. 

Konferencja ma na celu porównanie rozwiązań antycznych ze współcześnie funkcjonującym prawem spółek handlowych, rozważenie najistotniejszych problemów i wyzwań współczesnego prawa handlowego, a także zbadanie jak funkcjonują spółki handlowe w odmiennych systemach prawnych. Wydarzenie adresowane jest zarówno do studentów, doktorantów jak również przedstawicieli kadry naukowej.

Organizatorzy starają się o uzyskanie przez konferencję statusu konferencji międzynarodowej. Ostateczna informacja zostanie ogłoszona 12 maja 2014 roku i będzie zależała od liczby zgłoszeń uczestników czynnych z innych krajów.


Poniżej znajdą Państwo link do strony z której można pobrać Regulamin Konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.

http://knphwpiaumk.wordpress.com/

Na Państwa abstrakty wraz z formularzem zgłoszeniowym czekamy do 11 maja 2014 roku. Prosimy je przesyłać na adres:knph.umk@gmail.com. Organizatorzy przewidują opłatę konferencyjną dla uczestników czynnych w wysokości 80 zł.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 06 czerwiec 2014
  • Miejsce wydarzenia: Toruń
K2_READED 2021 razy
Reklama:
Najnowsze