Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Blog Prawo dla nas

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Blog Prawo dla nas, zawiera informacje, jak radzić sobie z kruczkami prawnymi i pułapkami zastawianymi na każdego z nas w codziennym życiu. Niejednokrotnie zdarza się tak, że wyegzekwowanie podstawowych uprawnień przez przeciętnego konsumenta, bywa trudne. Przedsiębiorcy często nie liczą się z klientem, który jednak jest tą słabszą jednostką na rynku gospodarczym. Pojawia się też coraz więcej praktyk, które naruszają zbiorowe interesy konsumentów, przed którymi staram się w treści bloga ostrzegać.

Pomysł na prowadzenie bloga zrodził się z zainteresowań prawem gospodarczym, a w szczególności zakresem ochrony konsumenta. Problematyka poruszana na blogu należy do tych „z życia wziętych”, z którymi spotkałam się albo osobiście, albo z relacji znajomych.

Prowadzenie bloga daje mi dużo satysfakcji, już na samym początku spotkałam się z pozytywnym odzewem na taki projekt od rodziny i przyjaciół, teraz dostaję nawet korespondencję mailową z zapytaniami odnośnie konkretnych tematów. Bardzo mnie cieszy to, że mogę się jednocześnie rozwijać, uczyć, a przy tym w jakiś sposób pomóc innym osobom.

Zachęcam do odwiedzania bloga i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby nie zabrakło w nim ciekawych i przydatnych dla Czytelników informacji.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 17 lipiec 2014
  • Miejsce wydarzenia: Cała Polska
K2_READED 2022 razy
Reklama:
Najnowsze