Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Rusza XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Europejskiego!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Studiujesz prawo, administrację lub europeistykę? Prawo Europejskie to twój konik? A może po prostu chcesz sprawdzić swoją wiedzę w tej dziedzinie?

Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania nie zastanawiaj się, podejmij wyzwanie i weź udział w XII już Ogólnopolskim Konkursie Prawa Europejskiego!

Ogólnopolski Konkurs Prawa Europejskiego jest to najważniejszy i największy projekt organizowany od lat przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Słubice.

W konkursie czekają na Ciebie pasjonujące nagrody m.in. książki i nagrody pieniężne!

Aby mieć szansę walczenia o wyżej wymienione wyróżnienia, musisz przejść przez 2 etapy konkursu.

W pierwszym etapie czeka na Ciebie napisanie eseju na jeden z zaproponowanych przez organizatorów tematów, które znajdziesz na stronie internetowej http://okpe.elsa.org.pl/

Jeżeli uda Ci się pokonać pierwszy etap, możesz czuć się wyróżniony, gdyż będzie to wyjątkowa okazja do tego, aby sprawdzić swoją wiedzę w drugim etapie już 5 grudnia w Collegium Polonicum w Słubicach. Będzie to test konkursowy, który wyłoni 5 najlepszych osób. Elitę, która będzie miała możliwość zmierzenia się z pytaniami zadanymi przez członków Jury, składającego się ze specjalistów z dziedziny prawa europejskiego. W tym miejscu Komisja wybierze szczęśliwego zwycięzcę!

Kto wie, może to będziesz właśnie Ty? Ale nie przekonasz się póki nie spróbujesz!

Nie zwlekaj! Pamiętaj, na twoją pracę czekamy do 7 listopada.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową http://okpe.elsa.org.pl/ lub bezpośrednio do organizatorów konkursu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 05 grudzień 2014
  • Miejsce wydarzenia: Słubice
K2_READED 1718 razy
Reklama:
Najnowsze