Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

III Ogólnopolska Konferencja -„Współczesne problemy prawa pracy- pewność zatrudnienia, a obawy”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

plakat konfrerencja

Koło Naukowe Prawa Pracy TBSP UJ ma zaszczyt zaprosić na III już Konferencję poświęconą zagadnieniom prawa pracy. Tym razem tematyka przedsięwzięcia skupia się wokół roli młodego człowieka na rynku pracy.W dobie kryzysu ekonomicznego, z którym boryka się jeszcze wiele państw, osoba, która dopiero, co zaczyna swoja karierę zawodową ma znacznie utrudnione zadanie. Musi stawić czoła problemowi bezrobocia, utrudnieniom polegającym na wkroczeniu w często hermetyczne środowiska zawodowe. Problemem dla każdego młodego pracownika jest także nadmiar zadań i zbyt wygórowane wymagania, jakie stawia przed nim rynek pracy. Podczas Konferencji chcielibyśmy zastanowić się nad wskazaniem normatywnych odpowiedzi na  przedstawione wyżej zagadnienia.

Wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką zachęcamy do uczestnictwa w Konferencji, która odbędzie się 29 kwietnia 2015 roku w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego. Osoby zainteresowane wzięciem czynnego udziału zachęcamy do przesyłania wystąpień, na które czekamy do 8 kwietnia. Wszelkie dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej oraz na Facebook`u.

Zapraszamy:

https://sekcjaprawapracy.wordpress.com/

https://www.facebook.com/events/1617662198456982/

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: środa, 29 kwiecień 2015
  • Miejsce wydarzenia: Kraków
K2_READED 1460 razy
Reklama:
Najnowsze