Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

VII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6-7 maja 2015 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się największe akademickie wydarzenie związane z prawem i biznesem - Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego. To jużsiódma edycja organizowana przez Koło Naukowe Prawa Bankowego oraz Koło Naukowe Prawa Rynków Kapitałowych działające na Uniwersytecie Warszawskim. Wydarzenie co roku wspierane jest przez najważniejszych przedstawicieli sektorów, wychodząc poza ramy uniwersyteckiej konferencji.

W trakcie pierwszego dnia paneliści i mówcy skupiąsięna temacie „Private Banking –ideałbankowości”, natomiast drugiego dnia ciężar dyskusji zostanie przeniesiony na prawo rynków kapitałowych, poruszając temat „Rewolucja czy Ewolucja? –Perspektywy polskiego rynku kapitałowego”. W Radzie Programowej Kongresu zasiadają prof. dr hab. Hanna Gronkiewicz-Waltz, prof. dr hab. Marek Wierzbowski, prof.drhab.Aleksander Chłopecki oraz dr Paweł Widawski.

Kongres, łącząc w sobie siłę młodości i doświadczenia, dedykowany jestnie tylko studentom, ale także praktykom, który chcąwysłuchaćnajznakomitszych prawników, bankierów i ekonomistów reprezentujących polskie i zagraniczne instytucje finansowe.

Aktualne informacje na:

www.7kongres.pl oraz https://www.facebook.com/kongresprawabankowego

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: środa, 06 maj 2015
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1689 razy
Reklama:
Najnowsze