Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

VI Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Prawo cywilne prawem życia codziennego – czy stwierdzenie to pozostaje nadal aktualne?”

Koło Nauk Cywilistycznych ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką prawa cywilnego na VI Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów, który tym razem odbędzie się na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w dniach 23-24 kwietnia 2015 r.

Ogólnopolskie Zjazdy Cywilistów Studentów to wydarzenia cykliczne, na stałe wpisane w kalendarz przedsięwzięć naukowych, odbywające się co roku w innym ośrodku akademickim na terenie Polski.

Tym razem tematem konferencji jest „Prawo cywilne prawem życia codziennego – czy stwierdzenie to pozostaje nadal aktualne?”. Tak szeroko zakreślony temat pozwoli odnieść się prelegentom do wielu sfer z zakresu prawa cywilnego, z którymi spotykamy się codziennie, a które nie pozostają bez wpływu na nasze życie.

Wszystkich zainteresowanych Ogólnopolskim Zjazdem Cywilistów Studentów jeszcze raz serdecznie zapraszamy w dniach 23-24 kwietnia 2015 r. na Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Więcej informacji dostępnych na Facebook’u:  https://www.facebook.com/viozcs

Zapraszamy!!

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 23 kwiecień 2015
  • Miejsce wydarzenia: Białystok
K2_READED 1760 razy
Reklama:
Najnowsze