Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

STUDENT SUCCESS DAY

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

logo elsa

Student Success Day to wydarzenie organizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Opole oraz Trenera Sukcesu i przedsiębiorcę Adama Grzesika. Event ten to całodniowe szkolenie, które odbędzie się 28 kwietnia 2015 roku w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. Uczestnictwo w tym wydarzeniu pozwoli Ci na zgłębienie tajników odnoszenia sukcesów, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nieporównywalnie zwiększy też Twoje szanse na rynku pracy, nauczysz sięświetnie planować, motywować się, a także poznasz bardzo skuteczne techniki manipulacji pracodawcąw trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

 W programie przewidzieliśmy 3 panele szkoleniowe:

1. Rozmowa Kwalifikacyjna –PRO-manipulacja
Czyli jak odwrócić role tak, by to pracodawca poszukiwał Ciebie. Dowiesz się jak dobrze się przygotować przed jedną z najważniejszych rozmów w Twoim życiu i jak odwrócić role w trakcie tego spotkania.

2. Psychologia Sukcesu
Czyli jak zrobić tak, by Ci się chciało jak Ci się nie chce –czyli naucz się myśleć i postępować jak Człowiek Sukcesu.  A dodatkowo nauczysz się planować i wyznaczać cele w swoim życiu.

3. e-Personal PR.
Dzięki temu panelowi dowiesz się, jak budować dokładnie taki wizerunek, jaki chcesz mieć.

“Adam, robi niesamowitą robotę. Jestem przekonana, że to wydarzenie zapamiętasz na zawsze!”– Marta Pamuła, Wiceprezes ds. Marketingu ELSA Opole

„Szkolenia Adama całkowicie zmieniają sposób postrzegania celów i możliwości jakie możemy osiągnąć.”–Michał Brózda, uczestnik poprzednich szkoleń Adama Grzesika

UWAGA!
START: 28.04.2015 godz. 10:00
MIEJSCE: Studenckie Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego
ZAPISY: www.studentsuccessday.gr8.com
OBOWIĄZUJE REJESTRACJA
LIMITOWANA ILOŚĆMIEJSC (320)

Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/1581432015428717/

ELSA Day.doc                       

 foto elsa

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: wtorek, 28 kwiecień 2015
  • Miejsce wydarzenia: Opole
K2_READED 1923 razy
Reklama:
Najnowsze