Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawa Pacjenta",

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

PLAKAT 2

Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego „Pro Humanae Vitae”

oraz Katedra Prawa Cywilnego Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

serdecznie zapraszają do udziału w

Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Prawa Pacjenta",

która odbędzie się w dniach 8 - 9 maja 2015 roku

na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

W Konferencji wezmą udział studenci i doktoranci zainteresowani problematyką praw pacjenta z ośrodków uniwersyteckich z całej Polski (program w załączeniu). Jednocześnie informujemy, iż w dniu 8 maja 2015 r. przewidujemy panel ekspercki na temat praw pacjenta w transgranicznej opiece zdrowotnej. Do udziału w tym panelu zaprosiliśmy specjalistów: dr Agatę Wnukiewicz - Kozłowską z Uniwersytetu Wrocławskiego, dr. Tomasza Srokę z Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr. Marcina Śliwkę z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Celem tego panelu jest przybliżenie uczestnikom Konferencji zagadnień związanych z wejściem w życie przepisów zmieniających ustawę o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Konferencja została objęta patronatem honorowym m.in. Rzecznika Prawa Pacjenta, Rzecznika Praw Obywatelskich, Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, Rektora Uniwersytetu w Białystoku, Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Marszałka Województw Podlaskiego i Prezydenta Miasta Białegostoku.

Wyrażamy przekonanie, że Konferencja stworzy możliwość wspólnej debaty i dyskusji nad najistotniejszymi zagadnieniami dotyczącymi problematyki praw pacjenta.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 08 maj 2015
  • Miejsce wydarzenia: Białystok
K2_READED 1899 razy
Reklama:
Najnowsze