Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Konkurs na pracę magisterską - zwalczanie nieuczciwej konkurencji

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

150511 konkurs plakat

Absolwenci studiów prawniczych po raz pierwszy mogą wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę magisterską z dziedziny prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji. Konkurs organizowany jest przez Kancelarię RGW Rocławski Graczyk i Wspólnicy oraz „Unfair Competition & Compliance Law Portal”, serwis internetowy poświęcony przede wszystkim tematyce prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji w Polsce, Niemczech i Francji.

Konkurs adresowany jest do absolwentów, którzy obronili pracę magisterską w okresie pomiędzy 1 stycznia 2014 r. a 15 września 2015 r.

Termin nadsyłania prac upływa 15 września 2015 r.

Zwycięzca konkursu, wybrany przez Komisję Konkursową, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1.000 CHF oraz możliwość odbycia miesięcznego stażu w Kancelarii RGW w Warszawie lub w Berlinie. Dodatkowo laureat konkursu otrzyma roczny, a każdy z uczestników 7-dniowy dostęp do platformy e-learningowej sPrawnik (testy prawne i system informacji prawnej neoLEX).

Regulamin konkursowy oraz więcej informacji znaleźć można na stronach  www.uclp.com.pl oraz www.rgw.com.pl .

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: wtorek, 15 wrzesień 2015
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 2104 razy
Reklama:
Najnowsze