Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

XIII Ogólnopolski Konkurs Prawa Europejskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ogólnopolski Konkurs Prawa Europejskiego to projekt autorski Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Słubice. Ma on przede wszystkim na celu promowanie i popularyzowanie nauki prawa europejskiego oraz stworzenie możliwości studentom prawa oraz europeistyki z całej Polski zaprezentowania swojej wiedzy w tej dziedzinie.

Pierwszy etap konkursu, zgodnie z nową, innowacyjną formułą, polega na rozwiązaniu testu internetowego. 15 uczestników, którzy osiągną najwyższy wynik w teście zostaje zakwalifikowanych do Wielkiego Finału, który odbędzie się 4 grudnia w Collegium Polonicum w Słubicach.

Wszyscy Finaliści wezmąudziałw Quizie „1 z 15”. Najlepsze 5 osób wyłonionych w Quizie przechodzi do ostatniego etapu, w którym odpowiadają napytania zadane przez członków Jury. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone tego samego dnia podczas gali finałowej.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://okpe.elsa.org.pl/

K2_READED 2011 razy
Reklama:
Najnowsze