Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Dni Edukacji Prawniczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów po raz XIX organizuje cykl spotkań, szkoleń i warsztatów i wyjść w ramach Dni Edukacji Prawniczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Projekt odbywa się w dn. 16-18 listopada 2015 r.


Dni Edukacji Prawniczej to cykliczny projekt odbywający się równocześnie na ponad 16 wydziałach prawa w całej Polsce. Ma on na celu ukazanie studentom prawa perspektyw, które otwierają się przed nimi po zakończeniu studiów prawniczych. Uczestnicy będą mieli szanse spotkania się z przedstawicielami zawodów prawniczych oraz innymi specjalistami, a także wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach i szkoleniach, które mają na celu poszerzanie ich umiejętności praktycznych.


W tym roku zostaną dodatkowo zorganizowane wyjścia do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Rzeszowie, Zakładu Karnego Rzeszów-Załęże oraz nowo otwartego Centrum Nauki o Człowieku Uniwersytetu Rzeszowskiego.


W trzydniowym programie Dni Edukacji Prawniczej przewidziano m.in. warsztat z postępowania egzekucyjnego, który poprawdzi przewodniczący Izby Komorniczej w Rzeszowie, parntera ELSA Rzeszów. Ponadto uczestnicy będą mieli szansę udziału w szkoleniu z pisania CV i listu motywacyjnego w j. angielskim, które zostanie poprowadzone przez lektora z Empik School, a także zapoznania się z przebiegiem pracy podczas dochodzenia prokuratorskiego na spotkaniu
z prokuratorem.


Udział w warsztatach i szkoleniach będzie potwierdzony certyfikatem. Wstęp wolny.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 16 listopad 2015
  • Miejsce wydarzenia: Rzeszów
K2_READED 1496 razy
Reklama:
Najnowsze