Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Targi Mobliności Studenckiej w Krakowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Setki studentów, kilkunastu międzynarodowych wystawców z trzech kontynentów i jeden cel: współpraca. Już 3 grudnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Targów Mobilności Studenckiej.


Udział w międzynarodowych przedsięwzięciach to wspaniała okazja do zdobycia nowych umiejętności i nawiązania inspirujących znajomości z mieszkańcami najróżniejszych zakątków globu. Bez wątpienia zagraniczne doświadczenie zwiększa również późniejszą atrakcyjność na rynku pracy, dając szerokie możliwości rozwoju. W jaki sposób można zatem nawiązać międzynarodową współpracę? Co należy zrobić, aby podjąć zagraniczne studia? Jakie warunki spełnić aplikując na międzynarodową wymianę? Odpowiedź na te i inne pytania będzie można uzyskać na rozpoczynających się niebawem Targach Mobilności Studenckiej organizowanych przez Zespół ds. mobilności, działający z ramienia Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w godzinach 10:00 – 16:00. To właśnie tam swoje stoiska rozłożą międzynarodowi wystawcy, którzy będą czekać na studentów krakowskich uczelni z bogatym programem ofert. Ponadto organizatorzy Targów przygotowali harmonogram wypełniony prezentacjami, a także szkoleniami poruszającymi tematykę mobilności. Przedstawiciele z m.in. Niemiec, Francji, Hiszpanii, Kanady, a nawet Australii opowiedzą o programach wymian studenckich, stypendiach zagranicznych oraz możliwościach podjęcia studiów poza granicami Polski.


Udział w zagranicznych projektach jest w zasięgu każdego studenta. Wystarczy jedynie wiedzieć, gdzie szukać potrzebnych informacji. Tegoroczne Targi Mobilności Studenckiej mogą stać się dla każdego pierwszym krokiem na długiej drodze nowych doświadczeń i niezapomnianych zagranicznych przygód. Zachęcamy więc wszystkich pragnących poszerzać swoje horyzonty, szukających nowych doznań w środowisku międzynarodowym i multikulturowym oraz dbających o swój rozwój i zdobywanie cennego doświadczenia do udziału w wydarzeniu, które otwiera drzwi na nowe możliwości dla młodych ludzi.


Więcej informacji znajdziecie pod linkiem do bezpośredniego wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/430045683867973 oraz na stronie internetowej: http://targimobilnoscistudenckiej.pl/

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 03 grudzień 2015
  • Miejsce wydarzenia: Kraków
K2_READED 1807 razy
Reklama:
Najnowsze