Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Studencka Poradnia Prawna przy Uczelni Łazarskiego

Adres:.

Miasto:Warszawa

Województwo:mazowieckie

Odwiedź nasz profil na:

Nazwa organu macierzystego / uczelni: Uczelnia Łazarskiego

Studencka Poradnia Prawna działa przy Uczelni Łazarskiego od kilku lat. Ideą poradni jest udzielanie pomocy prawnej osobom, których nie stać na skorzystanie z płatnej pomocy prawnej oraz przygotowanie praktyczne studentów do pracy pro publico bono, tak ważnej w dzisiejszym świecie.

W poradni, w sześciu sekcjach – prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa karnego, prawa medycznego, prawa kanonicznego - pracują studenci i absolwenci Uczelni Łazarskiego, którzy przy pomocy pracowników naukowych przygotowują opinie prawne. Dzięki przychylności władz Uczelni możemy pochwalić się poradnią wyposażoną w dobry sprzęt elektroniczny oraz elektroniczne programy prawnicze. Jesteśmy jedną
z  nielicznych poradni prawnych w kraju, której studenci mogą opanować i na co dzień korzystać z programów prawniczych, takich jak LexPolonica, LexOmega, Legalis. W trakcie uczestnictwa w projekcie studenci mogą uzyskać cenne doświadczenie. Są również tacy, jak studentka Justyna Buzała, która w ramach poradni odbyła dwumiesięczny staż w Tajlandii.

Zastępcą kierownika poradni jest dr Irena Kleniewska, a pracami poradni koordynuje mgr Ewelina Milan. Opiekunami poszczególnych sekcji są: mgr Karolina Kultys, mgr Magdalena Kreps, mgr Ewelina Milan, dr Małgorzata Rycak, mgr Małgorzata Sekuła, dr Jacek Kosonoga, dr Edward Komorowski.

Reklama:
Najnowsze