Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
piątek, 06 czerwiec 2014 08:31

Drzwi Otwarte w SSW Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

 

Kancelaria SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy zaprasza studentów IV, V roku oraz absolwentów, wydziałów prawa i ekonomii na „Drzwi otwarte w SSW”. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2014 r. w godzinach 10–12 w biurze Kancelarii przy Rondzie ONZ 1 w Warszawie.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY, POROZMAWIAJ Z NASZYMI PRACOWNIKAMI I POSŁUCHAJ O NASZYCH PROJEKTACH.

 

Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z działalnością Kancelarii SSW, a także poznania oferty współpracy z nami, praktyk i staży.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się – przesyłając swoje CV na adres DO@ssw.pl.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zaproszeni goście otrzymają potwierdzenie udziału w spotkaniu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 czerwca 2014 r.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją Dnia otwartego w SSW oraz w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

 

Czytany 3463 razy
Reklama:
Najnowsze