Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
niedziela, 18 grudzień 2011 21:25

Kolejne spotkanie z cyklu „Zakręć w prawo” - Praktykant z perspektywą zatrudnienia – warsztaty z DLA Piper

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
© carmen steiner - fotolia.com © carmen steiner - fotolia.com

Praktyki studenckie są zwykle pierwszymi krokami młodych prawników na rynku pracy i zarazem świetną okazją, aby pozyskać pracę.
Co zrobić, żeby pracodawca był zainteresowany zatrzymaniem nas w swojej kancelarii? Jak budować swoją pozycję, kiedy już zostaniemy zatrudnieni…?


Jakie znaczenie ma budowa więzi ze współpracownikami i współdziałanie w zespole?
Odpowiedzi na powyższe pytania uzyskacie na spotkaniu warsztatowym z prawnikami z międzynarodowej kancelarii DLA Piper – p. Piotrem Falarzem i p. Piotrem Witeckim, które odbędzie się w ramach cyklu “Zakręć w prawo”.


Nasi goście są doświadczonymi prawnikami, którzy swoją karierę w kancelarii DLA Piper rozpoczęli od praktyk studenckich.
Warsztat “Praktykant z perspektywą zatrudnienia” będzie dotyczył przede wszystkim zasad budowania swojego wizerunku w kancelarii oraz znaczenia pracy w zespole. Nasi goście udzielą nam także praktycznych wskazówek związanych z kulturą pracy w międzynarodowym środowisku prawniczym.

 

Kiedy
12 grudnia 2011

Godzina
18:30 – 20:00

Gdzie
sala 1.3, Collegium Iuridicum II, ul. Lipowa 4, Warszawa

 

 

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia photo

 

Czytany 4132 razy
Reklama:
Najnowsze