Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
wtorek, 18 wrzesień 2012 11:10

Ambasador studentprawa.pl - poszukiwany / poszukiwana !!! Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ambasador studentprawa.pl - poszukiwany / poszukiwana !!! studentprawa.pl

Od nowego roku akademickiego w ramach portalu studentprawa.pl ruszamy z nowym projektem. Poszukujemy Ambasadorów serwisu studentprawa.pl.

 

Czujesz, że na swojej uczelni możesz robić więcej? Chcesz się zaangażować w ciekawy projekt wymagający pracy z ludźmi i kontaktów z innymi uczelniami? Jesteś pomysłowy, masz mnóstwo energii i nie wiesz jak ją skutecznie wykorzystać? Zgłoś się do nas !!!

Poszukujemy osób aktywnych, otwartych, towarzyskich, pełnych pomysłów i energii, chcących wykorzystać swoje umiejętności w ciekawym projekcie. Stawiamy na ludzi kreatywnych umożliwiając im realizację własnych pomysłów.

 

Ambasador serwisu studentprawa.pl będzie odpowiedzialny min. za reprezentowanie serwisu w kontaktach ze środowiskiem studentów prawa na macierzystym wydziale Ambasadora, współpracę z instytucjami i organizacjami studenckimi, pośrednictwo w komunikacji pomiędzy studentami prawa a serwisem, nawiązywanie kontaktów z organizacjami studenckimi działającymi na uczelni oraz wprowadzanie własnych innowacyjnych pomysłów w rozwój portalu.

 

W ramach projektu Ambasador masz okazję zdobyć cenne i unikalne doświadczenia przy realizacji niepowtarzalnych projektów skierowanych do studentów prawa z zakresu HR, marketingu oraz prawa, wziąć udział w spotkaniach Ambasadorów w Warszawie oraz szkoleniach przygotowujących do wejścia na rynek pracy. Zyskasz wiele ciekawych kontaktów i zrealizujesz własne ciekawe pomysły. Na zakończenie projektu każdy Ambasador dostanie od nas certyfikat, a najlepszym pomożemy w znalezieniu praktyki lub stażu w kancelarii.

 

Jesteś zainteresowany projektem ambasador? Nie czekaj. Aplikuj już dziś! Zapraszamy do przesyłania CV oraz listów motywacyjnych na adres marketing@studentprawa.pl.

 

Więcej informacji o projekcie na stronie: http://studentprawa.pl/wspolpraca/item/561

Czytany 4552 razy
Reklama:
Najnowsze