Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Student/ Absolwent/ Aplikant

Nazwa Klienta: FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz Sp. k.
Nr Ref.: Staż
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

Obecnie poszukujemy studentów po IV roku oraz absolwentów studiów prawniczych na stanowisko:

Stażysta (praktyki płatne)

Obowiązki:

  • wsparcie pracy prawników w obsłudze bieżących spraw i transakcji;
  • analiza zagadnień m.in. z zakresu prawa spółek, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa bankowego;
  • udział w sporządzaniu dokumentów prawnych.

Na co zwracamy uwagę:

  • praktyki w kancelariach prawniczych lub inny rodzaj doświadczenia związany z karierą prawnika; warto zamieścić krótki opis przebytej praktyki (departament, zakres prac);
  • średnia ocen z poszczególnych lat studiów;
  • wysoki poziom znajomości języka angielskiego;
  • temat wybranego seminarium magisterskiego;
  • ważniejsze osiągnięcia, udział w konkursach;
  • studia za granicą, kursy prawa międzynarodowego.

Oferujemy:

  • umowę na okres 1 miesiąca, z możliwością przedłużenia;
  • możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole świadczącym usługi dla prestiżowych klientów polskich i międzynarodowych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy merytorycznej z wielu dziedzin prawa;
  • elastyczne godziny pracy umożliwiające udział w zajęciach na studiach lub na aplikacji.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny w języku polskim i angielskim;
  • wykaz ocen uzyskanych w trakcie studiów.

Rekrutację na praktyki prowadzimy przez cały rok. Zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy: mswierzewska@fka.pl

W przypadku pytań odnośnie rekrutacji serdecznie zapraszamy do kontaktu: Małgorzata Świerżewska, HR Manager, tel. 22 581 44 31

Pod linkiem Nowa klauzula rekrutacyjna | FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Located in: Staże | Praca | Praktyki
Najnowsze