Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

obsługa administracyjna/asystent adwokata

Nazwa Klienta: Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Białecki
Województwo: woj. śląskie
Miejsce: Gliwice

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Gliwicach poszukuje osoby studiującej na 4 lub 5 roku na kierunku prawo do bieżącej obsługi administracyjnej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji
  • kontakt z Klientami Kancelarii
  • kontakt z sądami oraz organami
  • nadzorowanie obiegu dokumentów wewnętrznych
  • prowadzenie kalendarza Kancelarii (terminy rozpraw, spotkań, terminy zawite oraz sądowe pism procesowych)
  • sporządzenia projektów nieskomplikowanych pism procesowych (wnioski o uzasadnienie, wykonanie zobowiązań sądów i organów)

Oczekiwania:

  • rzetelność
  • dobra organizacji czasu i miejsca pracy
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • chęć poszerzenia wiedzy oraz zdobycia doświadczenia zarówno w zakresie organizacji Kancelarii jak i prawnym

Wynagrodzenie, wymiar czasu pracy oraz podstawa zatrudnienia:

  • do ustalenia w zależności od oczekiwań przyszłego pracownika oraz wymiaru czasu pracy (pozycją wyjściową w zakresie rozmów o wysokości wynagrodzenia jest obecnie obowiązująca na podstawie właściwych przepisów stawka wynagrodzenia minimalnego brutto)

Kancelaria zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Okręgowego w Gliwicach. W Kancelarii prowadzi działalność trzech adwokatów - niniejsze ogłoszenie dotyczy obsługi Kancelarii jednego z nich. Oczywiście możliwym jest, aby z pozostałymi pracownik również podjął rozmowy w zakresie świadczenia pracy. Z uwagi na specyfikę pracy oraz ilość obowiązków Kancelaria nie jest w stanie zapewnić "owocowych czwartków", ale dysponuje pełnym zapleczem socjalnym (w pełni wyposażona kuchnia - ekspres do kawy, zmywarka, lodówka itp.).

Zainteresowanie ofertą można okazać przesyłając CV na adres mailowy: tomasz.bialecki@adwokatura.pl. Bardzo proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej RODO - administratorem danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Białecki z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zawiszy Czarnego 4/4, NIP 631 249 16 37.

Termin składania aplikacji: 31.05.2021
Located in: Praca
Najnowsze