Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Asystent w dziale prawnym

Nazwa Klienta: Pravna Group
Województwo: woj. wielkopolskie
Miejsce: Poznań

Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie obsługi prawnej online związanej między innymi z rejestracją znaków towarowych oraz upadłością konsumencką. Do naszego zespołu szukamy osoby, która dzięki swojej precyzyjności, skrupulatności i pozytywnemu nastawieniu będzie wspierała nasz zespół prawny (w dziale upadłości) w ich codziennych zadaniach. Do naszego zespołu szukamy studenta prawa.

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami,
  • wsparcie w procesach związanych z gromadzeniem i przekazywaniem dokumentów,
  • koordynacja obiegu i podpisów pod dokumentami,
  • wsparcie działu prawnego w codziennych obowiązkach,
  • wstępne przygotowanie stanu faktycznego wniosku,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów prawnych zgodnie ze standardami Pravnej

Wymagania:

  • student/k studiów prawniczych,
  • wybitne zdolności organizacyjne,
  • kontakt z klientami,
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat: od pon do pt, 8:30-16:30, nie tylko w okresie wakacyjnym,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość,
  • zaangażowanie, wysoki poziom motywacji do pracy oraz nauki nowych zagadnień,
  • otwartość na nowe wyzwania i własny rozwój,
  • wychodzenie z własną inicjatywą, umiejętność rozwiązywania problemów, słuchania.

Oferujemy:

  • bycie częścią firmy, przez którą ewoluuje rynek prawniczy,
  • codzienną styczność z nowymi technologiami, procesami automatyzacji
  • dobrą organizację pracy i narzędzia do jej wykonywania,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju własnych umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w pracy z młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,
  • formę zatrudnienia: umowa zlecenie.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Pravna Group Sp. z o.o., Wierzbięcice 9; 61-569 Poznań. Państwa dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Termin składania aplikacji: 30.09.2021
Located in: Praca
Najnowsze